Tekstil ve Sera Makinalarında en son teknolojiyi takip eden ALTINEL MAKİNA bu yolculuğa 2002 Yılında Şerif BURAK önderliğinde başlamıştır.  Öncelikle müşteri odaklı olup Kaliteyi birinci hedef olarak algılayan kuruluşumuz Altınel Makina ,siz dünyaca ün yapmış müşterilerimize Makine üretimi ve teknik hizmet verme hedefindeyiz. Ülkemizin rekabet gücünü , refahını artırmak ve sürekli kılmak için Altınel Makina olarak makina imalat sekterünün her kesimi ve ilgili kurumlarla işbirliği içindedir.Dinamik ve yenilikçi olan kuruluşumuz siz müşterilerimize birikmiş iş bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji ve hizmeti sunmak için calişıyouz. hızla değişen Teknoloji rüzgarını takip eden her geçen gün büyüyen , yeni yatırımlar ve projeler üreten Altınel makina ve Seramak Türkiye’nin tekstil sektöründe kalbi olan ve sera sektöründe de yeni başarılara imza atmaya hazırlanan güzide şehrimiz Denizli’de faaliyet göstermektedir.

 

Vizyonumuz;

 

Altınel’in en önemli varlığı müşterilerinden aldığı güç ve çalışanlarına olan güveni, güçlü ve etkin kurumsal kimliği ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına bağlılığı. Kaliteyi tavizsiz Şart olarak benimsemesi.

 

Misyonumuz;


Öncelikle müşteri odaklı olup Kaliteyi birinci hedef olarak algılayan kuruluşumuzAltınel Makina ,siz dünyaca ün yapmış müşterilerimize Makine üretimi ve teknik hizmet verme hedefindeyiz.

 

Ülkemizin rekabet gücünü , refahını artırmak ve sürekli kılmak için Altınel Makinaolarak makina imalat sekterünün her kesimi ve ilgili kurumlarla işbirliği içindedir.Dinamik ve yenilikçi olan kuruluşumuz siz müşterilerimize birikmiş iş bilgisi ve tecrübesi ile müşterilerine son teknoloji ve hizmeti sunmak için calişıyouz.


 Önemli değerlerimiz;


Altınel makina çalışanlarımızın benimsedikleri ortak değerlerimiz Adillik,Dürüstlük, Güvenirlik,İş ahlakı, Saygı, Kararlılı ve azim, Takım çalışması..ALTINEL MAKİNAYA yakışır davranış ve tutum içindeyiz

 

ALTINEL makina eserleri


Eklenen Fotoğraflar